Playoffs Week 1

08/07/2022

YSC 1 at 5:00 pm
33 Late Fees
at 32 Pawsh Wash
Playoffs Round 1 - Play-in
YSC 2 at 5:00 pm
17 Jazzhaus
at 16 Corksuckers
Playoffs Round 1
YSC 1 at 6:30 pm
25 R-Bar
at 8 Honey Badgers
Playoffs Round 1
YSC 2 at 6:30 pm
24 Bunt N Grind
at 9 JWE
Playoffs Round 1
YSC 5 at 5:00 pm
36 Empire
at 29 Ghosts
Playoffs Round 1 - Play-in
YSC 6 at 5:00 pm
20 KBC Tropics
at 13 Free State
Playoffs Round 1
YSC 5 at 6:30 pm
28 Kicking Assets
at 5 Red Lyon
Playoffs Round 1
YSC 6 at 6:30 pm
21 AsteroidHEAD
at 12 Johnny's
Playoffs Round 1
YSC 3 at 6:30 pm
34 Schoonies
at 31 Sacred Sword
Playoffs Round 1 - Play-in
YSC 4 at 6:30 pm
18 Home Loans
at 15 XXXoxo
Playoffs Round 1
YSC 3 at 5:00 pm
26 Woost
at 7 Shirt Factory
Playoffs Round 1
YSC 4 at 5:00 pm
23 Bald Beavers
at 10 Red Legs
Playoffs Round 1
YSC 7 at 6:30 pm
35 Reading Rockets
at 30 Soda Jerks
Playoffs Round 1 - Play-in
YSC 8 at 6:30 pm
19 23rd St.
at 14 D-Holes
Playoffs Round 1
YSC 7 at 5:00 pm
27 Young Spine
at 6 Harpies
Playoffs Round 1
YSC 8 at 5:00 pm
22 Drop Stoppers
at 11 Brew Tang
Playoffs Round 1
YSC 2 at 8:00 pm
33 Late Fees
at 16 Corksuckers
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Winner of PI GM #1 will play loser of 16v17

YSC 1 at 9:30 pm
25 R-Bar
at 24 Bunt N Grind
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Loser of 8v25 will play loser of 9v24

YSC 6 at 8:00 pm
29 Ghosts
at 13 Free State
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Winner of PI GM #4 will play loser of 13v20

YSC 5 at 9:30 pm
28 Kicking Assets
at 21 AsteroidHEAD
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Loser of 5v28 will play loser of 12v21

YSC 4 at 9:30 pm
31 Sacred Sword
at 15 XXXoxo
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Winner of PI GM #2 will play loser of 15v18

YSC 3 at 8:00 pm
26 Woost
at 23 Bald Beavers
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Loser of 7v26 will play loser of 10v23

YSC 8 at 9:30 pm
30 Soda Jerks
at 19 23rd St.
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Winner of PI GM #3 will play loser of 14v19

YSC 7 at 8:00 pm
27 Young Spine
at TBD
Playoffs Round 2 - Plate
Notes

Loser of 6v27 will play loser of 11v22

YSC 1 at 8:00 pm
17 Jazzhaus
at 1 Kansas Tree Care
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

KTC will play the winner of 16v17

YSC 2 at 9:30 pm
9 JWE
at 8 Honey Badgers
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Winner of 8v25 will play winner of 9v24

YSC 5 at 8:00 pm
20 KBC Tropics
at 4 Love Garden
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Love Garden will play the winner of 13v20

YSC 6 at 9:30 pm
12 Johnny's
at 5 Red Lyon
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Winner of 5v28 will play winner of 12v21

YSC 3 at 9:30 pm
18 Home Loans
at 2 Harbour
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Harbour Lights will play the winner of 15v18

YSC 4 at 8:00 pm
10 Red Legs
at 7 Shirt Factory
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Winner of 7v26 will play winner of 10v23

YSC 7 at 9:30 pm
14 D-Holes
at 3 Post Haus
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Post Haus will play the winner of 14v19

YSC 8 at 8:00 pm
TBD
at 6 Harpies
Playoffs Round 2 - Cup
Notes

Winner of 6v27 will play winner of 11v22